Taniec ElitaArchives

Undefeated

25.01.2017 No Comments

Grupa tańca współczesnego, średniozaawansowana, zrzeszająca tancerzy trenujących w Elita Dance Center co najmniej rok i dłużej. Grupę tworzą tancerze w wieku 12- 16 lat. Trenują dwa razy w tygodniu pod okiem instruktorki Natalii Gap. Część z nich poświęca również czas dodatkowo na pracę nad układami solowymi i duetami. Grupa brała już udział w kilku turniejach tanecznych na których wywalczyła wysokie miejsca na podium: Igrzyska Tańca Sportowego Kraków, Turniej Tańca Nowoczesnego WirDance Nowy Sącz, Mistrzostwa Okręgu w Tańcu Nowowczesnych Skawina, Salt City Dance Festival Wieliczka.

Move

25.01.2017 No Comments

Grupa tańca współczesnego, średniozaawansowana, zrzeszająca tancerzy trenujących w Elita Dance Center co najmniej rok. Grupa brała już udział w kilku turniejach tanecznych na których wywalczyła wysokie miejsca na podium: Igrzyska Tańca Sportowego Kraków, Turniej Tańca Nowoczesnego WirDance Nowy Sącz, Mistrzostwa Okręgu w Tańcu Nowowczesnych Skawina, Salt City Dance Festival Wieliczka. Grupe tworza tancerze w wieku 8 – 12 lat.Trenują dwa razy w tygodniu pod okiem instruktorki Natalii Gap.

Taniec Współczesny

25.01.2017 No Comments

Grupy początkujące – młodsza (6 – 8 lat) i starsza (9-12 lat), rozpoczęły naukę tańca w październiku 2016r. Maja za sobą swój pierwszy duży występ na Pokazach Świątecznych Elity 2016. Grupa trenuje dwa razy w tygodniu pod okiem instruktorki Natalii Gap. Grupa przygotowuje się do pierwszej rywalizacji na turnieju tańca Salt City Dance Festival w kwietniu 2017.

Balet

25.01.2017 No Comments

Grupa baletowa dla dzieci w wieku 4 – 6 lat. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu. Instruktorem grupy jest Aneta Figa. Dzieci maja za sobą swój pierwszy duży występ na Pokazach Świątecznych Elity 2016. Wezmą również udział w pierwszym ich turnieju tańca Salt City Dance Festival w kwietniu 2017 w swojej grupie wiekowej.

Eliciaki HIP-HOP

25.01.2017 No Comments

Grupa dziecięca średniozaawansowana, składa się z dzieci tańczących od października 2016 oraz nowych tancerzy Elity, którzy dołączyli do nas na początku sezonu 2016/17. Zrzesza tancerzy w wieku 8 – 10 lat. Grupa ma na swoim koncie wiele sukcesów na turniejach lokalnych i ogólnopolskich. Trenują dwa razy w tygodniu pod okiem instruktorki grupy – Kai Kudełko.

Grupa 4 Taniec Towarzyski

25.01.2017 No Comments

Grupy początkujące – młodsza (gr. 5) i starsza (gr.4), które rozpoczęły naukę tańca na początku sezonu, w październiku 2016r. Posiadają klasę taneczna H i przygotowują się do pierwszego startu na turnieju tanecznym Cracow Open w kwietniu 2017r. Zajęcia tej grupy odbywają się 2 razy w tygodniu. Tancerze uczą się podstawowych kroków tanecznych i układów do takich tańców jak m.in. samba, cha cha cha, rock&roll i walc angielski. Grupę trenuje Klaudia Grabowska oraz Maciej Baran.

Grupa 3 Taniec Towarzyski

25.01.2017 No Comments

Grupa dziecięca, rekreacyjna, średniozaawansowana. Zrzesza tancerzy klas HGF, przygotowujących się do rywalizacji sportowej na turniejach ogólnopolskich. Tancerze tej grupy biorą udział w wielu lokalnych turniejach tańca towarzyskiego – w Krakowie, Wieliczce, Skawinie, Nowym Sączu. Zajęcia tej grupy odbywają się 3 razy w tygodniu – wśród nich zajęcia z techniki oraz practisy (wprawki taneczne). Grupę trenuje Jakub Krzak, Klaudia Grabowska oraz Maciej Baran.

Grupa 2 Taniec Towarzyski

25.01.2017 No Comments

Grupa średniozaawansowana, dziecięco – młodzieżowa. Zrzesza tancerzy klas tanecznych FED. Wśród nich finalistów turniejów ogólnopolskich oraz Mistrzostw Okręgu. Próbuja również swoich sił na turniejach zagranicznych u naszych sąsiadów – w Czechach i Słowacji. Trenują 5 razy w tygodniu, na zajęciach ogólnorozwojowych, sprawnościowych, baletowych, zajęciach z techniki oraz practisach. Trenerami grupy są Ewelina Bernaszewska-Krzak oraz Jakub Krzak. Systematycznie biorą udział w szkoleniach z wybitnymi Mistrzami Tańca: m.in. Justyną Hawkins, Iwoną Golczak, Aliną Nowak, Edgarem Borjas, Michałem Jeziorowskim, Pawłem Bartelikiem.

Grupa 1 Taniec Towarzyski

25.01.2017 No Comments

Najbardziej zaawansowana grupa tańca towarzyskiego w Klubie Tańca Elita, podzielona na grupę młodsza (1B) i starszą (1A). Zrzesza ona tancerzy klas tanecznych CBAS, wśród nich aktualnych Mistrzów Polski Junior I oraz Dzieci, wielokrotnych mistrzów Okręgu Małopolskiego i finalistów wielu prestiżowych międzynarodowych turniejów tanecznych – m.in. Brno Open, German Open Championships, Praga Open, Baltic Cup – Ryga Open, Slovak Open. Trenują 5 razy w tygodniu, na zajęciach ogólnorozwojowych, sprawnościowych, baletowych, zajęciach z techniki oraz practisach. Trenerami grupy są Ewelina Bernaszewska-Krzak oraz Jakub Krzak. Systematycznie biorą udział w szkoleniach z wybitnymi Mistrzami Tańca: m.in. Justyną Hawkins, Iwoną Golczak, Aliną Nowak, Edgarem Borjas, Michałem Jeziorowskim, Pawłem Bartelikiem.

MC JUNIOR – kat. 12-15 lat – Hip-Hop

1.12.2015 No Comments

Grupa średniozaawansowana młodsza, która tworzą tancerze w wieku 8 – 10 lat tańczący w naszym klubie rok i dłużej. Cyklicznie bierze udział turniejach lokalnych i ogólnopolskich, na których zdobywa wysokie finałowe miejsca – m.in. Igrzyska Tańca Sportowego Kraków, Turniej Tańca Nowoczesnego WirDance Nowy Sącz, Talenty Małopolski, Mistrzostwa Okręgu w Tańcu Nowowczesnych Skawina. Trenują dwa razy w tygodniu pod okiem instruktorki grupy – Kai Kudełko. Dodatkowo grupa systematycznie bierze udział w szkoleniach organizowanych przez Elita Dance Center, z wybitnymi Tancerzami i uczestnikami You Can Dance – m.in. Dianą Król, Jerzym Mordarskim.

Call Now Button