17.06.2018
Mistrzostwa Polski FTS!
Ponowne, wielkie gratulacje dla par Elity, biorących udział w MP juniorów młodszych w 10 tańcach – Elbląg – 2.06.18r.
Podczas Mistrzostw konkurowały ze sobą 23 znakomite pary z całej Polski.
Nasze pary uplanowały się na następujących miejscach:
Mateusz Stawowy i Sara Silva – 1 miejsce, Mistrzowie Polski!!!
Piotr Jagła i Marta Silva – 8 miejsce
Igor Zieliński i Karolina Gałka – 10 miejsce
Adrian Płonka i Kaja Prochownik – 17 miejsce
Gratulacje!!!
4.06.2018
KRAJOWE MISTRZOSTWA IDO MODERN ?
Natalka Gap – Vice Mistrzynią Polski oraz jej zdolne uczennice ?
Gratulujemy ? ? ?
14.03.2018
Wyniki naszych par startujących na tegorocznych Mistrzostwach Polski FTS 2018
Kat. Juniorzy LA/ST
Kacper Raputa & Wiktoria Tylek – 2 miejsce LA i 2 miejsce ST
Jakub Jaje & Emilia Siuda – 10 miejsce LA i 9 miejsce ST
Antoni Gramatyka & Wiktoria Rudzińska 18 miejsce LA i 17 miejsce ST
Kat. Młodzież starsza ST
Filip Gwiżdż & Karolina Jagła – 14 miejsce
Jakub Pokuta & Alicja Spirytulska – 23 miejsce
Kat. Dorośli ST
Gabrielius Vaikasas & Klaudia Grabowska – 10 miejsce
Serdeczne gratulacje dla wszystkich par!
Fotorelacja z Mistrzostw: KLIK
14.12.2017
Na turnieju rangi WDSF „THE GRAND BALL” w Bukareszcie reprezentacja Elity spisała się zdecydowanie „na medal” ? przywożąc do Polski ich aż 9 ? ? ? (4 ? , 2 ? , 3 ? ).
Reprezentowali ELITĘ:
– Mateusz Stawowy i Sara Silva – Juveniles, Junior I
– Kacper Raputa i Wiktoria Tylek – Junior II
– Jakub Jaje i Emilia Siuda – Junior II
– Gabrielius Vaikasas i Klaudia Grabowska – Adults
Wielkie gratulacje i podziękowania dla organizatorów turnieju – Constantin Vasile and Ramon Zedan ? ? ? .
14.12.2017
Piotr Magnuski i Gosia Budek zdobywcami S klasy w tańcach Latynoamerykańskich ? ? ? .
Umożliwiło im to wejście do finału Mistrzostw Polski FTS klasy A.
Sukces tym bardziej cieszy, gdyż Piotr i Gosia z Elitą związani są od samego początku i to właśnie tutaj stawiali swoje pierwsze kroki taneczne i po kolei zdobywali klasę H,G,F,E,D,C,B,A oraz najwyższą międzynarodową klasę „S”.
Gratulacje dla was, waszych rodziców oraz trenerów i szkoleniowców Elity ? ? ?
21.11.2017
Po zaledwie 6 tygodniach wspólnych treningów swój pierwszy start odnotowuje „nowe taneczne zestawienie” Elity – GABRIELIUS VAIKASAS i
KLAUDIA GRABOWSKA zajmując w Kołbudach 3 miejsce ? ? w Grand Prix Polski FTS w kategorii Dorośli Standard.
Wielkie Gratulacje!!!
21.10.2017
Serdecznie gratulujemy naszym parom, które startowały w ostatni weekend na prestiżowym turnieju Baltic Cup 2017 w Elblągu zdobywając wysokie miejsca:
WDSF Open Junior II LA i ST
Kacper Raputa – Wiktoria Tylek 2 miejsce LA i 4 miejsce ST!
Juveniles I+II LA i ST / Juveniles I+II 8D
Mateusz Stawowy – Sara Silva 1 miejsce w obu stylach i obu kategoriach!
Under 21 ST
Filip Gwiżdż – Karolina Jagła 15 miejsce!
8.10.2017
Chcieliśmy serdecznie pogratulować wszystkim naszym parom oraz solistom wyników na tegorocznych Mistrzostwach Okręgu Małopolskiego w Skawinie 🙂
Taniec Towarzyski
10-11 OPEN ST i LA
Mateusz Stawowy – Sara Silva – 1 miejsce ST i LA
Piotr Jagła – Marta Silva – 2 miejsce ST i LA
Norbert Bodek – Karolina Gałka – 5 miejsce ST i LA
12-13 OPEN ST i LA
Igor Zieliński – Magdalena Emerla – 1 miejsce ST i 4 LA
Kacper Strach – Nina Duda – 8 miejsce ST i 13 LA
Adrian Płonka – Kaja Prochownik – 9 miejsce ST i LA
16-18 OPEN ST i LA
Bartłomiej Gruszka – Marta Figurska – 3 miejsce ST i 8 LA
do 9 OPEN ST i LA
Tony Jałocha – Martyna Duda – 1 miejsce ST i 3 LA
Igor Jędrysiak – Nina Bodek – 7 miejsce ST i LA
14-15 OPEN ST i LA
Kacper Raputa – Wiktoria Tylek – 1 miejsce ST i 2 LA
Krzysztof Góra – Nilam Kumar – 3 miejsce ST i 4 LA
Jakub Jaje – Emilia Siuda – 4 miejsce ST i 8 LA
Antoni Gramatyka – Wiktoria Rudzińska – 5 miejsce ST i 7 LA
Szymon Ożóg – Justyna Głodzik – 9 miejsce ST i LA
16-20 OPEN ST i LA
Filip Gwiżdż – Karolina Jagła – 2 miejsce ST
Mateusz Czajka – Alicja Spirytulska – 4 miejsce ST
Bartłomiej Gruszka – Marta Figurska – 5 miejsce ST i 6 LA
Piotr Magnuski i Małgorzata Budek – 2 miejsce LA
pow.18 OPEN ST i LA
Filip Gwiżdż – Karolina Jagła – 3 miejsce ST
Piotr Magnuski – Małgorzata Budek – 4 miejsce LA
Taniec Współczesny
Kat. Do 11 lat modern
1 miejsce Mistrzostwo Małopolski
Emilia Bienas
3 miejsce Sylwia Wielgus
4 miejsce Maja Mikulska
5 miejsce Ewa Łozińska
6 miejsce Martyna Żymankowska
Kat. 12-15 modern
1 miejsce Mistrzostwo Małopolski
Emilia Krecioch
2 miejsce Vce Mistrzostwo Małopolski
Anita Studnicka
4 miejsce Natalia Kukla
6 miejsce Wiktoria Czechowicz
Kat. Do 25 lat modern (całe podium nasze? )
1 miejsce Mistrzostwo Małopolski
Gabrysia Długosz
2 miejsce Vce Mistrzostwo Małopolski
Weronika Ślesak
3 miejsce Jula Starzyk
Kat. Do 25 lat Hip Hop
2 miejsce Vce Mistrzostwo Malopolski
Klaudia Drab
Kat. Do 25 lat formacje modern
12.07.2017
Nasza Emilka podwójną ViceMistrzynią świata!!!
Zdobyła Srebro w kategorii LIRYCAL solo i Hip-Hop solo na Dance World Cup w Kanadzie ❤️ ❤️ ❤️
Choreografia Natalia Gap ❤️
Gratulujemy ? ? ?