?ELITA DAILY?
▪️Kolejny film z naszej cotygodniowej serii Elita Daily❗️
▪️W dzisiejszej odsłonie zajecia grup #gapsteam, zajęcia hip-hop oraz zajęcia grup tańca Towarzyskiego❗️
▪️Zapraszamy do oglądania?
▪️Kolejny film z naszej cotygodniowej serii Elita Daily❗️
▪️W dzisiejszej odsłonie zajecia grup #gapsteam, zajęcia hip-hop oraz zajęcia grup tańca Towarzyskiego❗️
▪️Zapraszamy do oglądania?
▪️Już 15 grudnia?zapraszamy Państwa na Pokazy Mikołajkowe???? na których swoich umiejętności będą prezentować wszyscy tancerze???? Elita Dance Center❗️
▪️Pokazy odbędą się w sali widowiskowo-kinowej Mediateki w Wieliczce przy placu prof. Mieczysława Skulimowskiego 3
▪️Dokładny podział na bloki taneczne oraz informacje o BILETACH podamy w najbliższym czasie❗️
▪️Serdecznie zapraszamy!
?ELITA DAILY?
▪️Kolejny film z naszej cotygodniowej serii Elita Daily❗️
▪️W dzisiejszej odsłonie warsztaty jazz grup #gapsteam z Patrycja Misiewicz oraz lekcje indywidualne tańca Towarzyskiego ❗️
▪️Zapraszamy do oglądania?
Zapraszamy w każdy poniedziałek, aby spróbować swoich sił w tańcu w szpilkach?
?18:30 Dorośli
?19:30 Młodzież
?Miejsce: SWOSZOWICE Centrum
▪️Przyjdź, zobacz, zatańcz z ELITĄ❗️
▪️Obóz na którym swoje umiejętności szlifowali tancerze tańca Towarzyskiego ❗️
▪️Zapraszamy do obejrzenia?
Dokładne wyniki poniżej:
Mistrzostwa Polski
▪️Kat. 10-11 lat Standard
13 miejsce Tony & Martynka
20 miejsce Igor & Karolinka
22 miejsce Kuba & Martynka
25 miejsce Giovanni & Amelia
▪️Kat. 10-11 lat Latin
13 miejsce Kuba & Martynka
21 miejsce Giovanni & Amelia
23 miejsce Tony & Martynka
27 miejsce Igor & Karolinka
▪️Kat. 12-13 lat Standard
1 ?miejsce Mateusz & Sara – ?Tytuł Mistrzów Polski
16 miejsce Piotr & Kaja
▪️Kat. 12-13 lat Latin
1 ?miejsce Mateusz & Sara – ?Tytuł Mistrzów Polski
12 miejsce Piotr & Kaja
▪️Akademickie Mistrzostwa Polski
Kat. Dorośli Standard
10 miejsce Hubert & Karolina
▪️Kat. Dorośli Latin
14 miejsce Piotr & Gosia
OTTS o Puchar Burmistrza Nakła
▪️Kat. 10-11 lat E
2 ?miejsce Kuba & Martynka
6 miejsce Igor & Karolinka
▪️Kat. 10-11 lat D Standard
2 ?miejsce Tony & Martynka
6 miejsce Giovanni & Amelia
▪️Kat. 10-11 lat D Latin
4 miejsce Tony & Martynka
6 miejsce Giovanni & Amelia
Polish CUP 2019 – Warszawa
▪️Kat. Junior I Standard
3 ?miejsce Mateusz & Sara
▪️Kat. Junior I Latin
2 ?miejsce Mateusz & Sara
▪️Kat. ADULTS Open Latin
12 miejsce Piotr & Gosia
▪️Ogromne gratulacje dla tancerzy, rodziców i trenerów! Życzymy jeszcze więcej sukcesów❗️
▪️Numery telefonów na nasze recepcje❗️
▪️Galeria Solvay
?731737300
▪️Swoszowice Centrum
?731737370
▪️Zapraszamy do kontaktu❗️
?ELITA DAILY?
▪️Kolejny film z naszej cotygodniowej serii Elita Daily❗️
▪️W dzisiejszej odsłonie treningi grup hip-hop oraz tańca towarzyskiego❗️
▪️Zapraszamy do oglądania?
▪️Obóz na którym swoje umiejętności szlifowali tancerze ??GAPSTEAM, HIP-HOP-u oraz POPPINGU nie tylko w swoich wiodących technikach ale również w technikach uzupełniających❗️
▪️Zapraszamy do obejrzenia?
Dokładne wyniki:
▪️WDSF INTERNATIONAL Open Standard
5 miejsce – Gabrielius & Klaudia – startowały 43 pary!
▪️Ogromne gratulacje oraz życzymy więcej sukcesów❗️