Jakub Krzak

Skąd bierze się moja pasja? Z głębi duszy. Poznaj mnie bliżej.

Jakub Krzak

Szkoleniowiec – taniec towarzyski.

Dyplomowany trener II klasy tańca sportowego, instruktor tańca sportowego, Sędzia Tańca Sportowego 2 kategorii FTS, Magister AWF Kraków. Uprawnienia trenera II klasy i instruktora sportu zdobył na kursach organizowanym przez FTS (Federację Tańca Sportowego), oraz AWF Kraków. Od wielu lat prowadzi zajęcia z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Jego wychowankowie to Wielokrotni Mistrzowie Polski w tańcach latynoamerykańskich i standardowych, Półfinaliści GERMAN OPEN CHAMPIONSHIPS, Mistrzowie Polski Południowej, Mistrzowie Województwa Małopolskiego, Zwycięzcy i medaliści Międzynarodowych turniejów rangi WDSF. Pod jego okiem szkoli się obecnie kilkaset zawodników tańca sportowego od klasy tanecznej H (pierwszej klasy wstępnej) do klasy S (klasy mistrzowskiej międzynarodowej). Jego pary brały udział rownież w programach telewizyjnych takich jak: Dzień Dobry TVN, Pytanie na Śniadanie, Jaka To Melodia, Gala Viva Najpiękniejsi oraz w TV Showach: Mam Talent oraz Got To Dance Tylko Taniec, gdzie zakwalifikowali się aż do finałów.

Założyciel i trener Klubu Tańca Elita. Właściciel Elita Dance Center. Swoje umiejętności i doświadczenie trenerskie poszerza współpracując na codzień z wybitnymi tancerkami, a obecnie trenerkami Iwoną Golczak (LA) i Justyną Hawkins (ST), oraz biorąc udział w szkoleniach tanecznych z takim trenerami i tancerzami jak: Fabio Selmi, Aleksandr Makarov, Giedrius Januskievicius, Matej Krajcer, Dmitry Zharkov, Olga Kulikova, Edgar Marcos Borjas, Alina Nowak, Paweł Bartelik, Michał Jeziorowski.

Zajmuje się również przygotowaniem mentalnym zawodników tańca sportowego. Swoją wiedzę w tym zakresie poszerza na codzień współpracując z psychologiem sportowym Agnieszką Zając, studiując literaturę naukowa z zakresu psychologii, oraz biorąc udział warsztatach coachingowych z takim psychologami jak Jacek Walkiewicz czy Mateusz Grzesiak. Jego pasją życiową jest sport. Wyczynowo i zawodowo taniec, a rekreacyjnie i amatorsko narciarstwo, squash, bieganie, pływanie, jazda konna, gry zespołowe. W czasach licealnych i akademickich grał w amatorskim teatrze „Krynologi”. Obecnie tę pasje rozwija pracując w liceum teatralno-tanecznym. Teraz to jego podopieczni występują na deskach teatru w spektaklach tanecznych.

Jakub Krzak Założyciel Elita Dance Center

Call Now Button