Turniej o Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskiego

Taniec ElitaElita Dance CenterTurniej o Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskiego
20.02.2019

Turniej o Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskiego

🔹Pierwszy turniejowy🥇🏆 weekend za nami, nasi tancerze tańca towarzyskiego 💃🏼 wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskiego🏔 w którym zdobyli następujące miejsca:
🔸Kat. 10-11 lat F  1🥇miejsce Kuba i Martyna
🔹Kat. Solo do 11 lat G  1🥇 miejsce Ania 1🥇 miejsce Ola 1🥇 miejsce Esosa 2🥈 miejsce Malwina 2🥈 miejsce Natalia 2🥈 miejsce Helena
🔸Kat. 10-11 G 
1🥇 miejsce Olaf i Lena 2🥈 miejsce Michał & Wiktoria

🔹Kat. Do 7 H 1🥇 miejsce z wyróżnieniem Karol i Ula
🔸Kat. 10-13 H  1🥇 miejsce z wyróżnieniem Ola – Awans do G
🔹Kat. 10-11 lat E 2🥈 miejsce Tony & Martynka 4 miejsce Igor & Karolinka 7 miejsce Giovanni & Amelia
🔸Kat.12-13 lat E 6 miejsce Filip & Emilia
🔹Kat. 12-13 lat D Standard 4 miejsce Konrad & Jessica 9 miejsce Filip & Emilia
🔸Kat. 12-13 lat D Latin 8 miejsce Konrad & Jessica 11 miejsce Filip & Emilia
🔹Kat. 14-15 lat D Standard 1🥇 miejsce Nikodem & Nina 3🥉 miejsce Mateusz & Dominika
🔸Kat. 14-15 lat D Latin 3🥉 miejsce Mateusz & Dominika
🔹Kat. 14-15 lat C Standard 5 miejsce Kuba & Patrycja 6 miejsce Nikodem & Nina 7 miejsce Konrad & Nikola
🔸Kat. 14-15 lat C Latin 2🥈 miejsce Adrian & Kaja 5 miejsce Konrad & Nikola 6 miejsce Kuba & Patrycja 7 miejsce Nikodem & Nina
🔹Kat. 14-15 lat B Standard 5 miejsce Igor & Karolinka 6 miejsce Kuba & Patrycja
🔸Kat. 14-15 lat B Latin 1🥇 miejsce Igor & Karolinka 7 miejsce Adrian & Kaja 9 miejsce Konrad & Nikola 10 miejsce Kuba & Patrycja
🔹Kat. Pow.15 lat D Standard 1🥇 miejsce Maciek & Gosia 2🥈 miejsce Dominik & Ania 3🥉 miejsce Kacper & Karolina
🔸Kat. Pow.15 lat D Latin 1🥇 miejsce Maciek & Gosia 2🥈 miejsce Adam & Iza 3🥉 miejsce Dominik & Ania 4 miejsce Kacper & Karolina
🔹Kat. Pow.15 lat C Standard 1🥇 miejsce Adam & Iza 4 miejsce Maciek & Gosia
🔸Kat. Pow.15 lat C Latin 2🥈 miejsce Maciek & Gosia 4 miejsce Adam & Iza
🔹Kat. Pow.15 lat B Standard 2🥈 miejsce Antek & Kornelia 3🥉 miejsce Krzyś & Agnieszka 5 miejsce Adam & Iza
🔸Kat. Pow.15 lat B Latin 1🥇 miejsce Krzyś & Agnieszka 3🥉 miejsce Antek & Kornelia
🔹Wszystkim tancerzom, rodzicom, trenerom serdecznie gratulujemy oraz życzymy kolejnych sukcesów!

Call Now Button