Pierwszy turniejowy weekend za nami!

Taniec ElitaElita Dance CenterPierwszy turniejowy weekend za nami!
19.02.2019

Pierwszy turniejowy🥇🏆 weekend za nami!


Nasi tancerze #gapsteam oraz hip-hop💃🏼 wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskiego🏔 w którym zdobyli następujące miejsca:
🔘MODERN/JAZZ
🔸Formacja do 7 lat Debiuty 2🥈 miejsce GAPSTEAM MINI
🔹Formacja do 11 lat początkujący 1🥇 miejsce GAPSTEAM KIDS
🔸Formacja do 11 lat średniozaawansowany i zaawansowany 1🥇 miejsce MOVE JUNIOR 2🥈 miejsce FLEX JUNIOR
🔹Formacja 12-15 lat początkujący 1🥇 miejsce FLEX
🔸Formacja 12-15 lat zaawansowany 1🥇 miejsce MOVE
🔹Formacja pow.15 lat zaawansowany 1🥇 miejsce UNDEFEATED
🔸Solo 8-11 lat Debiuty 1🥇 miejsce Julia 2🥈 miejsce Hanna
🔹Solo 8-11 lat początkujący 1🥇 miejsce Gabriela 2🥈 miejsce Zuzanna P 3🥉 miejsce Ignacy 5 miejsce Zuzanna G
🔸Solo 8-11 lat średniozaawansowany i zaawansowany 1🥇 miejsce Klara 4 miejsce Emilia
🔹Solo 12-15 lat średniozaawansowany i zaawansowany 1🥇 miejsce Martyna 2🥈 miejsce Emilia 3🥉 miejsce Wiktoria 5 miejsce Kinga 6 miejsce Kinga 7 miejsce Katarzyna 9 miejsce Gabriela
🔸Solo pow.15 lat średniozaawansowany i zaawansowany 1🥇 miejsce Natalia 2🥈 miejsce Gabriela 4 miejsce Emilia 6 miejsce Paulina 7 miejsce Martyna 8 miejsce Gabriela
🔹Duety 8-11 lat średniozaawansowany i zaawansowany 2🥈 miejsce Emilia i Hanna
🔸Duety 12-15 lat średniozaawansowany i zaawansowany 1🥇 miejsce Emilia i Wiktoria
🔹Improwizacja 8-11 lat 1🥇 miejsce Klara 3🥉 miejsce Emilia
🔸Improwizacja 12-15 lat 2🥈 miejsce Wiktoria 3🥉 miejsce Martyna 4 miejsce Emilia 6 miejsce Maja Skwirzyńska
🔹Improwizacja pow.15 lat 1🥇 miejsce Gabriela 3🥉 miejsce Natalia 5 miejsce Martyna 6 miejsce Paulina
🔘HIP-HOP
🔸Solo do 7 lat: 1🥇 miejsce Emilia
🔹Solo do 11 lat początkujący: 2🥈 miejsce Natalia 3🥉 miejsce Emilka 5 miejsce Zuzia
🔸Solo do 11 lat zaawansowany: 1🥇 miejsce Ala 2🥈 miejsce Klaudia 3🥉 miejsce Ola 4 miejsce Iza miejsce Gabrysia
🔹Solo powyżej 15 lat: 1🥇 miejsce Weronika
🔸Solo 12-15 lat: 2🥈 miejsce Estera 3🥉 miejsce Julia 5 miejsce Julia 6 miejsce Ania
🔹Duet do 11 początkujący: 1🥇 miejsce Julia i Alicja 2🥈 miejsce Emilka  i Maja
🔸Duet do 11 zaawansowany: 1🥇 miejsce Zuzia  i Nadia 2🥈 miejsce Magdalena  i Kornelia 3🥉 miejsce Ameliak i Sylwia
🔹Duet 12-15: 1🥇 miejsce Helena i Estera 2🥈 miejsce Weronika i Ala
🔸Duet pow. 15: 1🥇 miejsce Ola  i Oliwia
🔹miniformacja 12-15 1🥇 miejsce MC Mini
🔸formacje do 11 lat początkujące 2🥈 miejsce Eliciaki
🔹formacje do 11 lat zaawansowane 1🥇 miejsce MC Junior
🔸formacje 12-15 1🥇 miejsce MC
🔹formacje powyżej 15 lat 1🥇 miejsce Dance Army
🔸Tancerzom, trenerom, rodzicom serdecznie gratulujemy oraz życzymy kolejnych sukcesów❗️ 

Call Now Button