Pierwszy turniejowy?? weekend za nami!
Nasi tancerze #gapsteam oraz hip-hop?? wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskiego? w którym zdobyli następujące miejsca:
?MODERN/JAZZ
?Formacja do 7 lat Debiuty
2? miejsce GAPSTEAM MINI
?Formacja do 11 lat początkujący
1? miejsce GAPSTEAM KIDS
?Formacja do 11 lat średniozaawansowany i zaawansowany
1? miejsce MOVE JUNIOR
2? miejsce FLEX JUNIOR
?Formacja 12-15 lat początkujący
1? miejsce FLEX
?Formacja 12-15 lat zaawansowany
1? miejsce MOVE
?Formacja pow.15 lat zaawansowany
1? miejsce UNDEFEATED
?Solo 8-11 lat Debiuty
1? miejsce Julia
2? miejsce Hanna
?Solo 8-11 lat początkujący
1? miejsce Gabriela
2? miejsce Zuzanna P
3? miejsce Ignacy
5 miejsce Zuzanna G
?Solo 8-11 lat średniozaawansowany i zaawansowany
1? miejsce Klara
4 miejsce Emilia
?Solo 12-15 lat średniozaawansowany i zaawansowany
1? miejsce Martyna
2? miejsce Emilia
3? miejsce Wiktoria
5 miejsce Kinga
6 miejsce Kinga
7 miejsce Katarzyna
9 miejsce Gabriela
?Solo pow.15 lat średniozaawansowany i zaawansowany
1? miejsce Natalia
2? miejsce Gabriela
4 miejsce Emilia
6 miejsce Paulina
7 miejsce Martyna
8 miejsce Gabriela
?Duety 8-11 lat średniozaawansowany i zaawansowany
2? miejsce Emilia i Hanna
?Duety 12-15 lat średniozaawansowany i zaawansowany
1? miejsce Emilia i Wiktoria
?Improwizacja 8-11 lat
1? miejsce Klara
3? miejsce Emilia
?Improwizacja 12-15 lat
2? miejsce Wiktoria
3? miejsce Martyna
4 miejsce Emilia
6 miejsce Maja Skwirzyńska
?Improwizacja pow.15 lat
1? miejsce Gabriela
3? miejsce Natalia
5 miejsce Martyna
6 miejsce Paulina
?HIP-HOP
?Solo do 7 lat:
1? miejsce Emilia
?Solo do 11 lat początkujący:
2? miejsce Natalia
3? miejsce Emilka
5 miejsce Zuzia
?Solo do 11 lat zaawansowany:
1? miejsce Ala
2? miejsce Klaudia
3? miejsce Ola
4 miejsce Iza
miejsce Gabrysia
?Solo powyżej 15 lat:
1? miejsce Weronika
?Solo 12-15 lat:
2? miejsce Estera
3? miejsce Julia
5 miejsce Julia
6 miejsce Ania
?Duet do 11 początkujący:
1? miejsce Julia i Alicja
2? miejsce Emilka i Maja
?Duet do 11 zaawansowany:
1? miejsce Zuzia i Nadia
2? miejsce Magdalena i Kornelia
3? miejsce Ameliak i Sylwia
?Duet 12-15:
1? miejsce Helena i Estera
2? miejsce Weronika i Ala
?Duet pow. 15:
1? miejsce Ola i Oliwia
?miniformacja 12-15
1? miejsce MC Mini
?formacje do 11 lat początkujące
2? miejsce Eliciaki
?formacje do 11 lat zaawansowane
1? miejsce MC Junior
?formacje 12-15
1? miejsce MC
?formacje powyżej 15 lat
1? miejsce Dance Army
?Tancerzom, trenerom, rodzicom serdecznie gratulujemy oraz życzymy kolejnych sukcesów❗️