OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA SPORTOWEGO O PUCHAR BURMISTRZA MAKOWA PODHALAŃSKIEGO
2. Organizator turnieju ELITA DANCE CENTER KRAKÓW, ELITA DANCE CENTER MAKÓW PODHALAŃSKI
3. Termin 04.03.2018 (Niedziela)
4. Miejsce ZESPÓŁ SZKÓŁ W MAKOWIE PODHALAŃSKIM, ul. Wolności 53, 34-220 Maków Podhalański
5. Wymiary parkietu 22 m / 15 m
6. Kierownik turnieju: Mateusz Pochopień,
e-mail: elitamakow@gmail.com, tel. +48 788835992
7. Zawodnicy – klasy taneczne / kat. wiekowe
grupy wstępne
Do 7 lat H (Polka, WA, S, CH, J/R&R)
8-11 lat H (Polka, WA, S, CH, J/R&R)
8-11 lat G (Polka, WA, S, CH, J/R&R)
10-11 lat F (WA, WW, Q, S, CH, J)
Solistki – do 11 lat (H,G,F – P,WA,Q,S,CH,J/R&R)
Solistki – pow. 11 lat (H,G,F – P,WA,Q,S,CH,J/R&R)
grupy sportowe
8-9 lat E
10-11 lat E
12-13 lat E
12-13 lat D (ST,LA)
12-13 lat C (ST,LA)
14-15 lat E
14-15 lat D (ST,LA)
14-15 lat C (ST,LA)
14-15 lat B (ST, LA)
pow. 15 lat C (ST,LA)
pow. 15 lat B (ST,LA)
8. Skład Komisji Sędziowskiej i Skrutacyjnej, w tym:
A. Grzegorz Gargula – Kraków – sędzia główny
B. Janusz Szczepaniak – Nowy Sącz
C. Aneta Mikoś – Kraków
D. Piotr Szewczyk – Wałbrzych E. Jakub Krzak – Kraków
F. Grzegorz Gwiaździński – Skierniewice
G. Iwona Golczak – Kraków
Komisja Skrutacyjna
1. Jarosław Grunt
2. Jacek Guzowski
9. Termin zgłoszenia par
28.02.2018
10. Warunki uczestnictwa w turnieju
W turnieju może wziąć udział para, która: a) jest zgłoszona do rywalizacji FTS w sporcie tanecznym, b) posiada licencję zawodnika FTS, c) jest zrzeszona w klubie sportowym lub innym podmiocie działającym w strukturach sportowych FTS d) posiada książeczkę startową lub inny dokument potwierdzający datę urodzenia.
11. Opłaty, cena biletów wstępu, wpisowe, opłata za nagrywanie, inne opłaty. – OPŁATA STARTOWA KLASY H,G,F – 15 ZŁ OD OSOBY – OPŁATA STARTOWA KLASY W KOMBINACJI – 30 ZŁ OD OSOBY – OPŁATA STARTOWA KLASY W STYLACH – 25 ZŁ OD OSOBY / STYL – BILET WSTĘPU (WIDZOWIE)
20 ZŁ / WIDOWNIA, 5 ZŁ / MIESZKAŃCY GMINY MAKÓW PODHALAŃSKI 40 ZŁ / PRZY STOLIKU
12. Dodatkowe informacje organizatora, bufet, opieka medyczna, stoiska (asortyment). Bufet – zapewniony
Opieka Medyczna – zapewniona Stoiska Taneczne – zapewnione
13. Wstępny program turnieju
04.03.2018 – niedziela
I BLOK – rozpoczęcie 14:00 (Rejestracja – 12:30-13:30) Do 7 lat H
8-11 lat H
8-11 lat G
10-11 lat F
Solistki – do 11 lat
Solistki – pow. 11 lat
II BLOK – rozpoczęcie 16:00 (Rejestracja – 14:30-15:30) 8-9 lat E
10-11 lat E
12-13 lat E
12-13 lat C (ST,LA)
14-15 lat E
14-15 lat C (ST,LA)
III BLOK – GALA – rozpoczęcie 19:00 (Rejestracja – 17:30-18:30) 12-13 lat D (ST,LA)
14-15 lat D (ST,LA)
14-15 lat B (ST, LA)
pow. 15 lat C (ST,LA)
pow. 15 lat B (ST,LA)