JOGA w Elita Dance Center

5.09.2017

Serdecznie zapraszamy na zajęcia z Jogi pod okiem Lilianny Szpili, które ruszają już z początkiem września

„Absolwentka Turystyki na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, dyplomowana nauczycielka jogi Iyengara w stopniu Introductory II. Praktykę jogi rozpoczęła w 2005 roku w szkole Beaty Jamińskiej, a poźniej doskonaliła u Konrada Kocota. Kontynuuje swoje kształcenie i doskonali swoją praktykę na zajęciach i warsztatach prowadzonych przez wybitnych nauczycieli z kraju i zagranicy, m. in. Lois Steinberg, Stephane’a Lalo, Rity Keller, Jackie Nett, Birjoo Mehty i Ewy Wardzały. Jest czonkinią Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce.

Metoda jogi B.K.S. Iyengara charakteryzuje się dużą uważnością i precyzją wykonywania asan (pozycji). Joga Iyengara nie polega na mechanicznym I bezrefleksyjnym wykonywaniu pozycji, lecz świadomym trwaniu w nich i obserwowaniu tego, co się wydarza. Wykorzystanie różnorodnych pomocy, m. in. klocków, pasków, krzeseł, wałków umożliwia dostosowanie pozycji do indywidualnych możliwości każdej osoby, niezależnie od stopnia elastyczności, siły ciała i wieku. Asany uczą przekraczania własnych granic, z równoczesnym szacunkiem dla ograniczeń ciała. Są one również poszukiwaniem wewnętrznego spokoju i wyciszenia natłoku myśli, towarzyszącego nam w codziennym życiu. Joga Iyengara jest dla każdego, kto pragnie rozpocząć świadomą pracę nad sobą dla harmonii ciała, oddechu i umysłu.”

Zapisy prosimy dokonywać bezpośrednio w naszej fili na recepcji, przez telefon lub przez formularz kontaktowy wybierając rodzaj zajęć, w tym wypadku Joga.

Zespół Elita

Call Now Button