OBOZY

Spędź razem z nami niezapomniane chwile

Obozy Taneczne – ELITA CAMPS

Wszystkie informacje na temat OBOZÓW znajdują się w odpowiednich stronach. Kliknij na odpowiedni przycisk aby dowiedzieć się więcej na temat właściwego obozu.

WINTER CAMP - 27.01 - 02.02.2020

Dowiedz się więcej na temat zimowego obozu tanecznego ELITA WINTER CAMP przeznaczonego dla wszystkich osób chcących przeżyć wspaniałych chwile taneczne oraz dla tancerzy wyczynowych z Hip-Hopu oraz Tańca Współczesnego, Jazzu, Poppingu z Elity i spoza klubu.

WINTER CAMP - Zima

Dowiedz się więcej na temat WINTER CAMP – Zima

WINTER CAMP - Zima

SPORT CAMP - 02.02 - 08.02.2020

Dowiedz się więcej na temat zimowego obozu tanecznego ELITA SPORT CAMP przeznaczonego dla tancerzy tańca towarzyskiego na poziomie wyczynowym, zaawansowanym i średniozaawansowanym (klasy S,A,B,C,D,E,F,G,H) z Elity i spoza klubu.

SPORT CAMP - Zima

Dowiedz się więcej na temat SPORT CAMP – Zima

SPORT CAMP - Zima

SUMMER CAMP - Lato 26.06.2020 - 05.07.2020

Dowiedz się więcej na temat letniego obozu tanecznego ELITA SUMMER CAMP przeznaczonego dla wszystkich osób chcących przeżyć wspaniałych chwile taneczne oraz dla tancerzy wyczynowych z Hip-Hopu oraz Tańca Współczesnego, Jazzu, Poppingu z Elity i spoza klubu.

SUMMER CAMP - Lato

Dowiedz się więcej na temat SUMMER CAMP – Lato

ELITA CAMP - Lato

SPORT CAMP - Lato 05.07.2020 - 13.07.2020

Dowiedz się więcej na temat letniego obozu tanecznego ELITA SPORT CAMP przeznaczonego dla tancerzy tańca towarzyskiego na poziomie wyczynowym, zaawansowanym i średniozaawansowanym (klasy S,A,B,C,D,E,F,G,H) z Elity i spoza klubu.

SPORT CAMP - Lato

Dowiedz się więcej na temat SPORT CAMP

SPORT CAMP - Lato

OBÓZ STACJONARNY - 26-30.08.2019

Dowiedz się więcej na temat letniego OBOZU STACJONARNEGO przeznaczonego dla wszystkich osób chcących przeżyć wspaniałe chwile taneczne oraz dla tancerzy wyczynowych z Hip-Hopu, Tańca Współczesnego, Jazzu, Poppingu oraz Tańca Towarzyskiego.

OBÓZ STACJONARNY

Dowiedz się więcej na temat OBOZU STACJONARNEGO

OBÓZ STACJONARNY

Rejestracja, Zapisy, Formularz Kontaktowy

NASZ PEŁEN ZESPÓŁ TRENERÓW, SZKOLENIOWCÓW I WYCHOWAWCÓW Jesteśmy dumni ze współpracy z najlepszymi trenerami i szkoleniowcami w kraju jak i na świecie.

Call Now Button