Obozy

Spędź razem z nami niezapomniane chwile

Obozy Taneczne – ELITA CAMPS

Wszystkie informacje na temat OBOZÓW znajdują się w odpowiednich stronach. Kliknij na odpowiedni przycisk aby dowiedzieć się więcej na temat właściwego obozu.

ELITA CAMP - Lato 25.06.2018 - 04.07.2018

Dowiedz się więcej na temat letniego obozu tanecznego ELITA CAMP przeznaczonego dla wszystkich osób chcących przeżyć wspaniałych chwile taneczne oraz dla tancerzy wyczynowych z Hip-Hopu oraz Tańca Współczesnego i Jazzu

ELITA CAMP - Lato

Dowiedz się więcej na temat ELITA CAMP

ELITA CAMP - Lato

SPORT CAMP - Lato 04.07.2018 - 12.07.2018

Dowiedz się więcej na temat letniego obozu tanecznego SPORT CAMP przeznaczonego dla tancerzy tańca towarzyskiego na poziomie wyczynowym, zaawansowanym i średniozaawansowanym (klasy S,A,B,C,D,E,F)

SPORT CAMP - Lato

Dowiedz się więcej na temat SPORT CAMP

SPORT CAMP - Lato

OBÓZ STACJONARNY 26.08.2017 - 30.08.2017

Dowiedz się więcej na temat letniego OBOZU STACJONARNEGO przeznaczonego dla wszystkich osób chcących przeżyć wspaniałe chwile taneczne oraz dla tancerzy wyczynowych z Hip-Hopu, Tańca Współczesnego oraz Tańca Towarzyskiego.

OBÓZ STACJONARNY

Dowiedz się więcej na temat OBOZU STACJONARNEGO

OBÓZ STACJONARNY

WINTER CAMP - Zima 11.02.2018-17.02.2018

Dowiedz się więcej na temat zimowego obozu tanecznego WINTER CAMP przeznaczonego dla wszystkich osób chcących przeżyć wspaniałe chwile taneczne oraz dla tancerzy wyczynowych z Hip-Hopu, Tańca Współczesnego oraz Tańca Towarzyskiego.

WINTER CAMP - Zima

Dowiedz się więcej na temat WINTER CAMP

WINTER CAMP

Rejestracja, Zapisy, Formularz Kontaktowy

NASZ PEŁEN ZESPÓŁ TRENERÓW, SZKOLENIOWCÓW I WYCHOWAWCÓW Jesteśmy dumni ze współpracy z najlepszymi trenerami i szkoleniowcami w kraju jak i na świecie.