Zawody

Ogólnopolski Turniej Tańca ELITA MAKÓW PODHALAŃSKI

20.02.2018

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA SPORTOWEGO O PUCHAR BURMISTRZA MAKOWA PODHALAŃSKIEGO

2. Organizator turnieju ELITA DANCE CENTER KRAKÓW, ELITA DANCE CENTER MAKÓW PODHALAŃSKI

3. Termin 04.03.2018 (Niedziela)

4. Miejsce ZESPÓŁ SZKÓŁ W MAKOWIE PODHALAŃSKIM, ul. Wolności 53, 34-220 Maków Podhalański 5. Wymiary parkietu 22 m / 15 m 6. Kierownik turnieju: Mateusz Pochopień,

e-mail: elitamakow@gmail.com, tel. +48 788835992

7. Zawodnicy – klasy taneczne / kat. wiekowe grupy wstępne

 Do 7 lat H (Polka, WA, S, CH, J/R&R)

 8-11 lat H (Polka, WA, S, CH, J/R&R)

 8-11 lat G (Polka, WA, S, CH, J/R&R)

 10-11 lat F (WA, WW, Q, S, CH, J)

 Solistki – do 11 lat (H,G,F – P,WA,Q,S,CH,J/R&R)

 Solistki – pow. 11 lat (H,G,F – P,WA,Q,S,CH,J/R&R)

grupy sportowe

 8-9 lat E

 10-11 lat E

 12-13 lat E

 12-13 lat D (ST,LA)

 12-13 lat C (ST,LA)

 14-15 lat E

 14-15 lat D (ST,LA)

 14-15 lat C (ST,LA)

 14-15 lat B (ST, LA)

 pow. 15 lat C (ST,LA)

 pow. 15 lat B (ST,LA) 8. Skład Komisji Sędziowskiej i Skrutacyjnej, w tym:

A. Grzegorz Gargula – Kraków – sędzia główny

B. Janusz Szczepaniak – Nowy Sącz

C. Aneta Mikoś – Kraków

D. Piotr Szewczyk – Wałbrzych E. Jakub Krzak – Kraków

F. Grzegorz Gwiaździński – Skierniewice

G. Iwona Golczak – Kraków

Komisja Skrutacyjna

1. Jarosław Grunt

2. Jacek Guzowski 9. Termin zgłoszenia par 28.02.2018 10. Warunki uczestnictwa w turnieju W turnieju może wziąć udział para, która: a) jest zgłoszona do rywalizacji FTS w sporcie tanecznym, b) posiada licencję zawodnika FTS, c) jest zrzeszona w klubie sportowym lub innym podmiocie działającym w strukturach sportowych FTS d) posiada książeczkę startową lub inny dokument potwierdzający datę urodzenia.

11. Opłaty, cena biletów wstępu, wpisowe, opłata za nagrywanie, inne opłaty. – OPŁATA STARTOWA KLASY H,G,F – 15 ZŁ OD OSOBY – OPŁATA STARTOWA KLASY W KOMBINACJI – 30 ZŁ OD OSOBY – OPŁATA STARTOWA KLASY W STYLACH – 25 ZŁ OD OSOBY / STYL – BILET WSTĘPU (WIDZOWIE) 20 ZŁ / WIDOWNIA, 5 ZŁ / MIESZKAŃCY GMINY MAKÓW PODHALAŃSKI 40 ZŁ / PRZY STOLIKU

12. Dodatkowe informacje organizatora, bufet, opieka medyczna, stoiska (asortyment). Bufet – zapewniony Opieka Medyczna – zapewniona Stoiska Taneczne – zapewnione 13. Wstępny program turnieju 04.03.2018 – niedziela I BLOK – rozpoczęcie 14:00 (Rejestracja – 12:30-13:30) Do 7 lat H  8-11 lat H  8-11 lat G  10-11 lat F  Solistki – do 11 lat  Solistki – pow. 11 lat II BLOK – rozpoczęcie 16:00 (Rejestracja – 14:30-15:30)  8-9 lat E  10-11 lat E  12-13 lat E  12-13 lat C (ST,LA)  14-15 lat E  14-15 lat C (ST,LA) III BLOK – GALA – rozpoczęcie 19:00 (Rejestracja – 17:30-18:30) 12-13 lat D (ST,LA)  14-15 lat D (ST,LA)  14-15 lat B (ST, LA)  pow. 15 lat C (ST,LA)  pow. 15 lat B (ST,LA)

Wirfestiwal Nowy Sącz Taniec Nowoczesny

7.02.2018

Kat. Solo do 7 lat DEBIUT

  • 🥇 Amelia Sabuda
 

Kat. Solo do 7 lat Podstawy

  • 🥇 Ala Królikowska
  Kat. Solo do 7 lat zaawansowany
  • 🥇 Emilia Dubiel
  Kat. Solo do 11 lat średniozaawansowany
  • 🥇 Hania Kapuśniak
  • 🥈Lena Łabuś
  • 🥉Maja Kręcioch
  Kat. Solo do 11 lat zaawansowany
  • 🥈Martyna Żymankowska
  • 🥉Maja Mikulska
  Kat. Solo 12-15 podstawy
  • 🥇 Karina Glodt
  • 🥈Iga Konecko
  Kat. Solo 12-15 średniozaawansowany
  • 🥈 Wera Łuczkowska
  • 🥉 Emilia Krecioch
  Kat. Solo 12-15 zaawansowany
  • 🥇 Natalia Kukla
  • 🥈 Anita Studnicka
  • 🥉 Maja Skwirzyńska
  Kat. Pow 15 lat zaawansowany
  • 🥇Olga Kuryło
  • 🥈 Gabrysia Długosz
  Kat. 12-15 duety zaawansowany
  • 🥇 Natalia Kukla i Anita Studnicka
  Kat. Pow 15 lat duety zaawansowany
  • 🥇 Olga Kurylo i Gabrysia Długosz
  Kat. Formacje do 11 lat podstawy
  • 🥇 Flex Junior
  Kat. Formacje do 11 lat zaawansowany
  • 🥈 Move junior
  Kat. Formacje 12-15 podstawy
  • 🥇 Flex
  Kat. Formacje 12-15 zaawansowany
  • 🥇 Move
  Kat. pow. 15 lat zaawansowany
  • 🥇 Undefeated
Serdecznie gratulujemy sukcesów na tegorocznym turnieju WirFestiwal 2018!

Elita na Grand Ball w Bukareszcie

14.12.2017

Na turnieju rangi WDSF „THE GRAND BALL” w Bukareszcie reprezentacja Elity spisała się zdecydowanie „na medal” 🏅przywożąc do Polski ich aż 9 💪💪💪 (4 🥇, 2 🥈, 3 🥉).

Reprezentowali ELITĘ:

– Mateusz Stawowy i Sara Silva – Juveniles, Junior I

– Kacper Raputa i Wiktoria Tylek – Junior II

– Jakub Jaje i Emilia Siuda – Junior II

– Gabrielius Vaikasas i Klaudia Grabowska – Adults

Wielkie gratulacje i podziękowania dla organizatorów turnieju – Constantin Vasile and Ramon Zedan 👍👍👍.

Piotr i Gosia zdobywcami klasy ,,S,,!

14.12.2017

Piotr Magnuski i Gosia Budek zdobywcami S klasy w tańcach Latynoamerykańskich 😍💪🏆.

Umożliwiło im to wejście do finału Mistrzostw Polski FTS klasy A.

Sukces tym bardziej cieszy, gdyż Piotr i Gosia z Elitą związani są od samego początku i to właśnie tutaj stawiali swoje pierwsze kroki taneczne i po kolei zdobywali klasę H,G,F,E,D,C,B,A oraz najwyższą międzynarodową klasę „S”.

Gratulacje dla was, waszych rodziców oraz trenerów i szkoleniowców Elity 👍👍👍

#GAPSTEAM

22.11.2017

Gap’s Team

Natalka Gap

ELITA

Realizacja: Filip Gwiżdż 👌🏻

Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego

8.10.2017

Chcieliśmy serdecznie pogratulować wszystkim naszym parom oraz solistom wyników na tegorocznych Mistrzostwach Okręgu Małopolskiego w Skawinie 🙂

Taniec Towarzyski

10-11 OPEN ST i LA
  • Mateusz Stawowy – Sara Silva – 1 miejsce ST i LA
  • Piotr Jagła – Marta Silva – 2 miejsce ST i LA
  • Norbert Bodek – Karolina Gałka – 5 miejsce ST i LA
12-13 OPEN ST i LA
  • Igor Zieliński – Magdalena Emerla – 1 miejsce ST i 4 LA
  • Kacper Strach – Nina Duda – 8 miejsce ST i 13 LA
  • Adrian Płonka – Kaja Prochownik – 9 miejsce ST i LA
16-18 OPEN ST i LA
  • Bartłomiej Gruszka – Marta Figurska – 3 miejsce ST i 8 LA
do 9 OPEN ST i LA
  • Tony Jałocha – Martyna Duda – 1 miejsce ST i 3 LA
  • Igor Jędrysiak – Nina Bodek – 7 miejsce ST i LA
14-15 OPEN ST i LA
  • Kacper Raputa – Wiktoria Tylek – 1 miejsce ST i 2 LA
  • Krzysztof Góra – Nilam Kumar – 3 miejsce ST i 4 LA
  • Jakub Jaje – Emilia Siuda – 4 miejsce ST i  8 LA
  • Antoni Gramatyka – Wiktoria Rudzińska – 5 miejsce ST i 7 LA
  • Szymon Ożóg – Justyna Głodzik – 9 miejsce ST i LA
16-20 OPEN ST i LA
  • Filip Gwiżdż – Karolina Jagła – 2 miejsce ST
  • Mateusz Czajka – Alicja Spirytulska – 4 miejsce ST
  • Bartłomiej Gruszka – Marta Figurska – 5 miejsce ST i 6 LA
  • Piotr Magnuski i Małgorzata Budek – 2 miejsce LA
pow.18 OPEN ST i LA
  • Filip Gwiżdż – Karolina Jagła – 3 miejsce ST
  • Piotr Magnuski – Małgorzata Budek – 4 miejsce LA
 

Taniec Współczesny

Kat. Do 11 lat modern

  • 1 miejsce Mistrzostwo Małopolski Emilia Bienas
  • 3 miejsce Sylwia Wielgus
  • 4 miejsce Maja Mikulska
  • 5 miejsce Ewa Łozińska
  • 6 miejsce Martyna Żymankowska
Kat. 12-15 modern
  • 1 miejsce Mistrzostwo Małopolski Emilia Krecioch
  • 2 miejsce Vce Mistrzostwo Małopolski Anita Studnicka
  • 4 miejsce Natalia Kukla
  • 6 miejsce Wiktoria Czechowicz
Kat. Do 25 lat modern (całe podium nasze💞)
  • 1 miejsce Mistrzostwo Małopolski Gabrysia Długosz
  • 2 miejsce Vce Mistrzostwo Małopolski Weronika Ślesak
  • 3 miejsce Jula Starzyk
Kat. Do 25 lat Hip Hop 
  • 2 miejsce Vce Mistrzostwo Malopolski Klaudia Drab
Kat. Do 25 lat formacje modern
  • 1 miejsce Undefeated