Sukcesy

Mistrzostwa Polski FTS!

17.06.2018

Mistrzostwa Polski FTS!

Ponowne, wielkie gratulacje dla par Elity, biorących udział w MP juniorów młodszych w 10 tańcach – Elbląg – 2.06.18r.

Podczas Mistrzostw konkurowały ze sobą 23 znakomite pary z całej Polski.

Nasze pary uplanowały się na następujących miejscach:

  • Mateusz Stawowy i Sara Silva – 1 miejsce, Mistrzowie Polski!!!
  • Piotr Jagła i Marta Silva – 8 miejsce
  • Igor Zieliński i Karolina Gałka – 10 miejsce
  • Adrian Płonka i Kaja Prochownik – 17 miejsce
Gratulacje!!!

Mateusz i Sara na BRNO OPEN 2018

14.03.2018

BRNO OPEN 2018 DSE Children Grand Prix

Mateusz i Sara zwycięzcami kategorii Junior I STANDARD 🏆🥇 oraz zdobywcami brązowego medalu w stylu LATIN 🥉

Wyniki naszych par na Mistrzostwach Polski FTS 2018

14.03.2018

Wyniki naszych par startujących na tegorocznych Mistrzostwach Polski FTS 2018

Kat. Juniorzy LA/ST
  • Kacper Raputa & Wiktoria Tylek – 2 miejsce LA i 2 miejsce ST
  • Jakub Jaje & Emilia Siuda – 10 miejsce LA i 9 miejsce ST
  • Antoni Gramatyka & Wiktoria Rudzińska 18 miejsce LA i 17 miejsce ST
Kat. Młodzież starsza ST
  • Filip Gwiżdż & Karolina Jagła – 14 miejsce
  • Jakub Pokuta & Alicja Spirytulska – 23 miejsce
Kat. Dorośli ST
  • Gabrielius Vaikasas & Klaudia Grabowska – 10 miejsce
Serdeczne gratulacje dla wszystkich par! Fotorelacja z Mistrzostw: KLIK

Elita na Grand Ball w Bukareszcie

14.12.2017

Na turnieju rangi WDSF „THE GRAND BALL” w Bukareszcie reprezentacja Elity spisała się zdecydowanie „na medal” 🏅przywożąc do Polski ich aż 9 💪💪💪 (4 🥇, 2 🥈, 3 🥉).

Reprezentowali ELITĘ:

– Mateusz Stawowy i Sara Silva – Juveniles, Junior I

– Kacper Raputa i Wiktoria Tylek – Junior II

– Jakub Jaje i Emilia Siuda – Junior II

– Gabrielius Vaikasas i Klaudia Grabowska – Adults

Wielkie gratulacje i podziękowania dla organizatorów turnieju – Constantin Vasile and Ramon Zedan 👍👍👍.

Piotr i Gosia zdobywcami klasy ,,S,,!

14.12.2017

Piotr Magnuski i Gosia Budek zdobywcami S klasy w tańcach Latynoamerykańskich 😍💪🏆.

Umożliwiło im to wejście do finału Mistrzostw Polski FTS klasy A.

Sukces tym bardziej cieszy, gdyż Piotr i Gosia z Elitą związani są od samego początku i to właśnie tutaj stawiali swoje pierwsze kroki taneczne i po kolei zdobywali klasę H,G,F,E,D,C,B,A oraz najwyższą międzynarodową klasę „S”.

Gratulacje dla was, waszych rodziców oraz trenerów i szkoleniowców Elity 👍👍👍

Gabrielius Vaikasas – Klaudia Grabowska w Kołobudach

21.11.2017

Po zaledwie 6 tygodniach wspólnych treningów swój pierwszy start odnotowuje „nowe taneczne zestawienie” Elity – GABRIELIUS VAIKASAS i

KLAUDIA GRABOWSKA zajmując w Kołbudach 3 miejsce 🏆🥉 w Grand Prix Polski FTS w kategorii Dorośli Standard.

Wielkie Gratulacje!!!

Elita na Baltic Cup 2017

21.10.2017
Serdecznie gratulujemy naszym parom, które startowały w ostatni weekend na prestiżowym turnieju Baltic Cup 2017 w Elblągu zdobywając wysokie miejsca: WDSF Open Junior II LA i ST Kacper Raputa – Wiktoria Tylek 2 miejsce LA i 4 miejsce ST! Juveniles I+II LA i ST / Juveniles I+II 8D Mateusz Stawowy – Sara Silva 1 miejsce w obu stylach i obu kategoriach! Under 21 ST Filip Gwiżdż – Karolina Jagła 15 miejsce!  

Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego

8.10.2017

Chcieliśmy serdecznie pogratulować wszystkim naszym parom oraz solistom wyników na tegorocznych Mistrzostwach Okręgu Małopolskiego w Skawinie 🙂

Taniec Towarzyski

10-11 OPEN ST i LA
  • Mateusz Stawowy – Sara Silva – 1 miejsce ST i LA
  • Piotr Jagła – Marta Silva – 2 miejsce ST i LA
  • Norbert Bodek – Karolina Gałka – 5 miejsce ST i LA
12-13 OPEN ST i LA
  • Igor Zieliński – Magdalena Emerla – 1 miejsce ST i 4 LA
  • Kacper Strach – Nina Duda – 8 miejsce ST i 13 LA
  • Adrian Płonka – Kaja Prochownik – 9 miejsce ST i LA
16-18 OPEN ST i LA
  • Bartłomiej Gruszka – Marta Figurska – 3 miejsce ST i 8 LA
do 9 OPEN ST i LA
  • Tony Jałocha – Martyna Duda – 1 miejsce ST i 3 LA
  • Igor Jędrysiak – Nina Bodek – 7 miejsce ST i LA
14-15 OPEN ST i LA
  • Kacper Raputa – Wiktoria Tylek – 1 miejsce ST i 2 LA
  • Krzysztof Góra – Nilam Kumar – 3 miejsce ST i 4 LA
  • Jakub Jaje – Emilia Siuda – 4 miejsce ST i  8 LA
  • Antoni Gramatyka – Wiktoria Rudzińska – 5 miejsce ST i 7 LA
  • Szymon Ożóg – Justyna Głodzik – 9 miejsce ST i LA
16-20 OPEN ST i LA
  • Filip Gwiżdż – Karolina Jagła – 2 miejsce ST
  • Mateusz Czajka – Alicja Spirytulska – 4 miejsce ST
  • Bartłomiej Gruszka – Marta Figurska – 5 miejsce ST i 6 LA
  • Piotr Magnuski i Małgorzata Budek – 2 miejsce LA
pow.18 OPEN ST i LA
  • Filip Gwiżdż – Karolina Jagła – 3 miejsce ST
  • Piotr Magnuski – Małgorzata Budek – 4 miejsce LA
 

Taniec Współczesny

Kat. Do 11 lat modern

  • 1 miejsce Mistrzostwo Małopolski Emilia Bienas
  • 3 miejsce Sylwia Wielgus
  • 4 miejsce Maja Mikulska
  • 5 miejsce Ewa Łozińska
  • 6 miejsce Martyna Żymankowska
Kat. 12-15 modern
  • 1 miejsce Mistrzostwo Małopolski Emilia Krecioch
  • 2 miejsce Vce Mistrzostwo Małopolski Anita Studnicka
  • 4 miejsce Natalia Kukla
  • 6 miejsce Wiktoria Czechowicz
Kat. Do 25 lat modern (całe podium nasze💞)
  • 1 miejsce Mistrzostwo Małopolski Gabrysia Długosz
  • 2 miejsce Vce Mistrzostwo Małopolski Weronika Ślesak
  • 3 miejsce Jula Starzyk
Kat. Do 25 lat Hip Hop 
  • 2 miejsce Vce Mistrzostwo Malopolski Klaudia Drab
Kat. Do 25 lat formacje modern
  • 1 miejsce Undefeated
   

Emilka z ELITA Dance Center w Kanadzie!

12.07.2017
Nasza Emilka podwójną ViceMistrzynią świata!!! Zdobyła Srebro w kategorii LIRYCAL solo i Hip-Hop solo na Dance World Cup w Kanadzie ❤️❤️❤️ Choreografia Natalia Gap ❤️ Gratulujemy 💪💪💪
Call Now Button